Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

EPİDERMİS LAZER EPİLASYON

Günümüzde pek çok kişi lazer epilasyon tedavisini uygulamaktadır. İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm için üretilen son gelişmiş teknoloji ile kısa sürede istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. İzmir Lazer Epilasyon Özellikle yaz aylarında kadınların ve erkeklerin rahatsızlık duyduğu bölgele için saatlerce ağda yapma derdi sona eriyor. Bu işlem sayesinde sağlıklı ve daha hijyenik olabilirsiniz. Genellikle koltuk altı, kollar, bacaklar, yüz, ense, sakal, burun, kulak, genital bölge, sırt ve göğüs için bölgesel işlemler vardır. Ancak dudak üstü tüyler için Ruby lazer kullanılmaktadır. YAG lazer ise günümüzde damar ve leke tedavisi için kullanılmaktadır. Ayrıca Alexandritea lazer ile Buz lazer de vücutta istenmeyen tüylerin kalıcı olarak sonlanması için en güçlü teknolojik üründür. Kısa süre içerisinde istenilen bir görünüme sahip olmanız için uzman kişi tarafından söylenilen seanslara katılım sağlamanız önemlidir Bunun dışında 15 gün ara ile taramalar olmaktadır. Bu taramalarda kılın yapısı incelenir ve lazer’ in atış gücü belirlenir.

 

EPİDERMİS ERKEK LAZER

Lazer, hayatımızı kolaylaştıran, bakım ve hijyen kuralları için gerekli ve yardımcı bir teknoloji’ dir. Özellikle erkekler için uygulaması oldukça basittir. Alexandritea lazer ile vücutta istenmeyen kıllardan süre içersinde kurtulabilirsiniz. İzmir Lazer Epilasyon Bu lazer ışınları oldukça kuvvetlidir. Ancak deri veya dokuya herhangi bir zararı olmaz. Lazer ışını sadece kıl köküne inerek incelme sağlar. Daha sonra dökülmeler ve son olarak da kalıcı bir şekilde kılların bittiğini görebilirsiniz. Erkek için genel de burun, kulak, göğüs, sırt, koltuk altı, sakal, ense ve genital bölgelere uygulanır. En iyi sonucu alabilmek için lazer görülen bölgeyi 15 gün güneş ışından korumanız gerekmektedir. Ayrıca duş esnasında kese tarı deriyi zedeleyecek gibi ürünler kullanılmamalıdır.

 

EPİDERMİS SAÇ MEZOTERAPİSİ

Doğal ve dolgun saçlarınız kırılarak dökülüyor ise saç mezoterapi yöntemi ile tedavi görebilirsiniz. Ücreti oldukça düşüktür. Kısa süre de sonuç veren bu tedavi yöntemi ile saç derisine ince uçlu iğne aracılığı ile vitaminler, oliegement, erkek lazer epilasyon düzenleyiciler ve mineraller enjekte edilir. Daha sonra saç kürü uygulanır ve birkaç seans içersinde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Share:

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir